Експлуатація штор ПВХ (догляд, чищення, особливості експлуатації)

Для облаштування виробничих та складських приміщень сьогодні активно застосовують ПВХ завіси. Ці унікальні конструкції дозволяють зберігати тепло всередині відповідних приміщень холодної пори. Плівка з полівінілхлориду відрізняється прийнятною ціною та простотою в експлуатації. Такі вироби мають широкий перелік переваг:

  • перешкоджають формуванню протягів;
  • виключають проникнення пилу та бруду всередину приміщення;
  • є надійним бар’єром для комах.

При виготовленні косметичної, харчової та іншої продукції такі якості є найважливішими. Крім надійного захисту від перелічених факторів, ПВХ завіси надають можливість безперешкодно проникати у відповідні приміщення не лише працівникам, а й різною технікою.

Особливості застосування

ПВХ завіси часто застосовують з метою зонування простору. Теплові плівки стійкі до негативного впливу довкілля. Незважаючи на звичайну конструкцію, такі завіси відрізняє висока ефективність. Смуги з полівінілхлориду фіксують у отворі на карниз. Спеціальний матеріал дозволяє перекрити вихід, зберігши всередині приміщення оптимальний температурний режим.

Кожен тип завіс ПВХ має певний температурний режим експлуатації. Його потрібно дотримуватися. Інтервал найбільш відповідного мікроклімату для кожного із видів смуг розрахують окремо. Адже при більш низькій або високій температурі виробу втрачає корисні властивості. Втрата повітронепроникності і форми може призвести до зникнення здатності зберігати холод або тепло. Стійкість до дії температур визначається типом полівінілхлоридної плівки.

Хоча ПВХ завіси міцні та еластичні, вони мають межу витривалості на розрив. Навантаження більше 30Н можуть призвести до того, що виріб порветься у місці кріплення. ПВХ завіси вважаються негорючими. Однак наявність відкритого полум’я поруч із виробом може погіршити властивості матеріалу.

Догляд та чищення

Для миття ПВХ завіс підійдуть стандартні миючі засоби. Забруднення без проблем відокремлюються із пластикової поверхні. Допускається сухе або вологе прибирання. У деяких випадках можливе і ультразвукове очищення. Це актуально, якщо пил та інше сміття накопичується в пористій структурі виробу.

Процес миття проводиться без будь-яких різких рухів. Інакше ламелі безпосередньо у місцях кріплення ПВХ можуть зашкодити. Якщо поламано окрему ділянку завіси, найчастіше економніше здійснити заміну окремої ламелі. ПВХ завіси, як правило, миють приблизно раз на півроку.

При тривалій експлуатації на ПВХ смугах з’являються подряпини. Це зумовлено систематичним зіткненням з технікою, що проїжджає. У результаті рівень прозорості виробу погіршується. Тому, якщо крізь ПВХ завісу переміщуються і люди, і вантажна техніка, краще робити це з мінімальною швидкістю, попередньо перевіривши автотранспорт на наявність гострих та ріжучих предметів. В іншому випадку великий ризик пошкодження ламелів, а також псування конструкції. Замовляти якісну та надійну продукцію з полівінілхлориду доцільно на профільному сайті. Досвідчені фахівці завжди готові допомогти клієнту визначитися з оптимальним рішенням та придбати ПВХ завіси для тих чи інших потреб.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.