Недорогим, але дуже ефективним способом зменшення витрат під час обігріву приміщення є силіконова завіса ПВХ. Вони актуальні для приміщень, де передбачається часте відчинення дверей. Такі завіси застосовують для складів та торгових точок, для контейнерів та холодильних камер. Вони забезпечують надійну термоізоляцію вхідних отворів у транспортних холодильниках та рефрижераторах.

ПВХ штори для рефрижератора: Особливості пристрою

Рефрижератори є холодильними установками, які вмонтовані в кузовний фургон автотранспорту, призначеного для перевезення заморожених або охолоджених вантажів. Як навантаження, так і розвантаження відповідної продукції здійснюється через відчинені двері. Нерідко цей процес займає багато часу, адже вантажі можуть розвозити різними торговими точками. Але при відчинених дверях тепле повітря швидко надходить ззовні в холодильну камеру. У результаті температура підвищується і виникає ризик псування вантажу, втрати його товарного вигляду під час розморожування.

Оскільки холодильне обладнання працює у посиленому режимі, поширена проблема раннього виснаження відповідного експлуатаційного ресурсу. Внаслідок цього пристрій може передчасно вийти з ладу. Запобігти такій проблемі дозволяє встановлення термоштори для рефрижератора безпосередньо в кузові автотранспорту. У вільному стані вона виконує функцію закритих дверей. Шторка для рефрижератора утримує охолоджене повітря усередині холодильної камери. Надмірні втрати заданої температури виключені.

ПВХ шторка для рефрижератора: Базові характеристики

ПВХ завіси мають широкий перелік характеристик, які роблять їх затребуваними в спеціалізованому автотранспорті з холодильними камерами. Серед основних переваг таких виробів:

  • нормальний рівень світлопропускання, що не перешкоджає проникненню денного світла всередину, процес навантаження-вивантаження товарів не ускладнюється при встановленні завіс ПВХ на фургоні відповідного рефрижератора;
  • виражена зносостійкість – збереження еластичності та гнучкості протягом усього експлуатаційного періоду;
  • відсутність необхідності у специфічному обслуговуванні – досить періодично очищати ПВХ смуги від забруднень за допомогою простого протирання;
  • чудова теплоізоляція, яка забезпечується щільним приляганням ПВХ стрічок між собою.

Оснащення кузовів автотранспорту з холодильними камерами ПВХ завісами дозволяє уникнути численних проблем, які можуть виникати під час перевезення вантажів, адже:

  • низька температура стабільно зберігатиметься всередині рефрижератора;
  • ризик розморожування, псування, втрати товарного виду продукції, що перевозиться, мінімальний;
  • експлуатаційний термін не виробляється раніше за розрахунковий час;
  • немає потреби в передчасній заміні чи ремонті охолоджуючого обладнання;
  • всередину холодильної камери не проникнуть комахи, бруд та пил.

Встановлення ПВХ завіс у рефрижератор збільшить робочий ресурс кліматичного обладнання. Вона здійснюється швидко, не потребуючи великих витрат. ПВХ завіси задовольняють найсучасніші вимоги техніки безпеки. Замовити таку спеціалізовану продукцію можна на профільному сайті.

☝ПИТАННЯ ПРО ТЕРМОШТОРИ ДЛЯ РЕФРИЖЕРАТОРА ❗

Використання ПВХ завіс у рефрижераторах може суттєво продовжити задану температуру в кузові автомобільного холодильника та іншого транспорту, де часто відбувається вивантаження/завантаження товару.
Застосовувати термоштори із ПВХ стрічки можливо у всьому транспортному холоді, з широким температурним режимом застосування.
Використання термозавіс ПВХ може заощадити до 20% палива, яке необхідно для підтримки роботи холодильного компресора рефрижераторної установки, при високих зовнішніх температурах.
Установка завіс із ПВХ стрічки в рефрижераторних холодильниках не складає особливої ​​складності, монтаж здійснюється за рахунок універсального кріплення карниза (гребінки). Який прикріплений до верхньої частини дверного отвору. На останній вже й одягаються кріпильні планки, безпосередньо з стрічкою.