У складських приміщеннях, на виробництві та в торгових точках сьогодні широко потрібні ПВХ завіси. Однак, щоб не припуститися помилок при виборі таких унікальних пристроїв з полівінілхлориду, важливо врахувати низку нюансів.

 Характеристики ПВХ завіс

Завіси з полівінілхлориду швидко окупаються (протягом трьох-п’яти місяців). Вони забезпечують стабільну підтримку певного температурного режиму. ПВХ завіси дозволяють:

  • поділити приміщення на окремі зони;
  • знизивши рівень шуму;
  • мінімізувати кількість протягів.

Такі вироби характеризуються стійкістю до різних температурних режимів. Стандартні завіси застосовують при температурах від 0 до +50⁰, холодостійкі – від -35⁰ до +10⁰. Останній варіант знаходить своє застосування у холодильних та морозильних камерах.

 ПВХ-завіси розрізняють за кольором, рівнем прозорості, товщиною та шириною. Для дверних отворів, як правило, застосовують ПВХ завіси товщиною та шириною 2х300 мм або 2х200 мм відповідно, для гаражних воріт – 3х300 мм, для промислових воріт, а також створення окремих зон – 4х400 мм.

 Непрозорі кольорові та тоновані стрічки ПВХ використовують для позначення коридорів, окремих зон на виробництві чи складі. У сучасних магазинах можна зустріти велику колірну гаму для непрозорих вінілових смуг.

 Режим експлуатації

Термін служби завіси з полівінілхлориду залежить від інтенсивності експлуатації. Тому важливо звернути увагу на особливості застосування відповідного отвору. Від цього залежатиме, ребристу вибирати стрічку або гладку.

Якщо в приміщенні передбачається інтенсивний хід різної складської техніки, ребристі завіси ПВХ стануть оптимальним рішенням. Їм властива висока стійкість до різних механічних впливів. Як правило, такі завіси служать довше. Їхня стрічка з обох боків захищена поздовжніми ребрами жорсткості. Під інтенсивним рухом розуміють проїзд крізь завісу більше десяти разів протягом години. Якщо на виробництві в основному всю роботу виконує персонал, а техніка проїжджає рідко, досить гладкого варіанта виробу.

 Стрічки з полівінілхлориду виконують внахлест. Орієнтуючись цей показник, враховують силу протягів, висоту отвору, і навіть ширину ПВХ завіси. При правильному виборі перехльосту ефективність роботи виробу підвищується.

 Особливості кріплення

Для кріплення ПВХ завіси застосовують таку фурнітуру, як карниз (гребінка) та планки (пластини). Кріплення виконують з нержавіючої сталі або ж з оцинкованої сталі. Нержавіючі вироби знаходять застосування у приміщеннях із високою вологістю. Це актуально в холодильних камерах та промислових цехах. Такі кріплення надійно захищені від корозії. Вироби з оцинкованої сталі встановлюють для завіс у інших приміщеннях з низьким рівнем вологості. Оцинкування дешевше нержавіючої сталі.

 Замовлення якісної продукції для тих чи інших потреб є доцільним на профільному сайті. Досвідчені фахівці допоможуть клієнту підібрати оптимальний варіант та здійснити вигідну покупку. Професійний сервіс гарантовано.