Виробництво стрічки ПВХ та подальше виготовлення силіконових штор або захисних екранів з полівінілхлоридного полотна – спеціалізація компанії Termozavesa. Ми здійснюємо повний цикл – від закупівлі сировини до монтажу виготовлених термошторів на складах та ринках, у магазинах, автомийках та гаражах, на виробництвах, де використовуються холодильні камери.

Географія нашої діяльності не обмежується Харковом та областю. Наші замовники з інших регіонів України одержують замовлення через транспортну компанію. Доставка готових жалюзі та пластин із пластифікованого полівінілхлориду для самостійного виготовлення теплових завіс здійснюється в короткі терміни.

 Ви можете замовити штори ПВХ по телефону, вказавши розміри необхідного виробу. Фахівець розрахує попередню вартість виробу та погодить з вами умови співпраці. Також ви можете скористатися онлайн калькулятором, щоб ще до консультації менеджера дізнатися про орієнтовний бюджет покупки.

Виготовлення ПВХ штор за розміром замовника

Залежно та умовами використання виробництво ПВХ завіс здійснюється з посиленої, морозостійкої чи зварювальної пластифікованої плівки. Кожен варіант матеріалу має свої відмінності та характерні параметри міцності, теплопровідності, світлопроникності.

Як здійснюється виробництво штор ПВХ?

  • Розміри необхідної стрічкової шторки узгоджуються із замовником. За потреби, коли замовник не може сам розрахувати габарити завіси, фахівець компанії виїжджає на місце передбачуваної експлуатації, де проводить виміри отвору або арки, в яку буде встановлена ​​теплова штора.
  • На сучасній виробничій лінії на полівінілхлоридному полотні потрібного виду продаються отвори з необхідним інтервалом.
  • Полотно нарізається на стрічки потрібної ширини та довжини.
  • На наступному етапі виготовляється карниз, допоміжні пластини.
  • За допомогою заклепок на лінії матеріалу встановлюється фурнітура.
  • Виготовлення штор ПВХ завершується ВТК та упаковкою.
  • Смужна завіса доставляється нашими фахівцями на місце, якщо передбачено її монтаж працівниками компанії Termozavesa.
  • Замовникам інших регіонів країни замовляється доставка завіси силами транспортної компанії.

Про те, що «Termozavesa» – надійний виробник стрічки ПВХ і завіса з неї говорять численні позитивні відгуки наших замовників, а також гарантія, яку ми даємо на сам матеріал і готове замовлення. Дізнатися докладніше про будь-який етап виробництва, про нюанси виконання вимірів, послугу самовивезення готової продукції можна по телефону нашого менеджера.

 Чому вигідно купувати штори від виробника

Продаж готової продукції, без посередників, це поширена послуга, яку практикують виробники штор ПВХ. Пряма співпраця вигідна обом сторонам, оскільки замовник отримує саме ту продукцію, яка йому потрібна. А виробник не чує на свою адресу незаслужених закидів, що розмір шторки не відповідає, матеріал підібраний не правильно. Справді, зважити на ці нюанси посередник може не завжди. А від того, наскільки правильно виконані виміри, враховані характеристики пластифікованого ПВХ залежить ефективність теплової завіси. Навіть число ламелей відіграє у отриманні готової продукцією певних експлуатаційних характеристик. Саме тому краще замовляти силіконові жалюзі безпосередньо у виробника.

 Крім того, ціна, яку демонструють виробники ПВХ шторок, істотно нижча за вартість одиниці товару, пропонованої посередниками. Безпосередньо із представником компанії ви можете обговорити всі деталі. Це особливо важливо, коли йдеться про шторки нестандартної конфігурації. Якщо ви хочете купити штори або вас цікавить ПВХ стрічка для штор для самостійного виготовлення завіси, телефонуйте. Ми на зв’язку!

☝ ПИТАННЯ ПРО ВИРОБНИЦТВО ШТОР ПВХ ❗

Комплект завіс ПВХ складається: карниз гребінка, монтажні пластини (їх кількість дорівнює кількості стрічок) і стрічкові смуги ПВХ, з відповідним нахлестом, для дверного отвору.
Постачання та виробництво стрічки ПВХ виконує підприємство Хебей Брат Хао, пластмасові продукти Лтд (Hebei). Підприємство займається цим напрямком з 1993 року.
Виробництво завіс ПВХ виконується нами, компанією TermoZavesa.
Для замовлення штори ПВХ необхідно надати таку інформацію: висота та ширина світлового пройому, наявність техніки на об’єкті, температуру якої буде відбуватися її використання.