Завіса ПВХ – силіконова штора – виріб, здатний одночасно виконувати відразу кілька важливих функцій для об’єктів, на яких використовується.

  • Найчастіше пластикові жалюзі із пластифікованого полівінілхлориду купують для приміщень, де не передбачено постійне використання традиційних дверей. Прохід такого об’єкта отримує надійний захист від проникнення холодного повітря взимку, гарячих повітряних потоків влітку.
  • Теплова перешкода – це не єдине призначення такого виробу. Силіконова ПВХ завіса розмежовує робочі зони на виробничих майданчиках, захищаючи працівників однієї ділянки від перешкод, які можуть виникати під час роботи іншого співробітника, наприклад моляра, зварювальника.
  • Шторка запобігає розповсюдженню вологи за межі території, де використовуються водні потоки під тиском, наприклад, на автомобільній мийці.
  • Пластикові завіси ПВХ зберігають в окремих зонах сприятливий мікроклімат, запобігаючи проникненню неприємних запахів, комах, пилу.
  • Завіси із ПВХ плівки захищають стіни приміщень та обладнання від бризок та частинок різних речовин – побутової хімії, лакофарбових матеріалів, іскор від зварювального апарату.
  • На складах супермаркетів та продовольчих магазинів пластикова завіса дозволяє виключити несприятливе товарне сусідство, наприклад, м’ясної та молочної продукції, овочів та фруктів. Не обов’язково зводити капітальні перегородки у гігантській холодильній камері. Розділіть її завісами із ПВХ, щоб забезпечити простір для одночасного складування різних продуктів та товарів.
  • Смугова завіса ПВХ може бути загородженням на в’їзних воротах. Перевага використання в тому, що її не потрібно відкривати та закривати. Виріб забезпечує безперешкодний доступ працівників або компактної спецтехніки.
  • Невеликі шторки з полівінілхлориду часто застосовуються на тамбурах вантажних майданчиків, у прорізах транспортних стрічок.
  • Можна замовити такі жалюзі для захисту продукції, що розміщена на складських стелажах, від пилу та інших негативних впливів.
  • Силіконові завіси ПВХ часто використовують як ширму в майстернях та СТО.

Тобто проходи, що створюються силіконовими шторами, захищені, зручні у використанні, ефективні для людей та транспорту.

Важливо: Стрічкова ПВХ завіса просто необхідна в цехах, де виробляють і зберігають харчові продукти, тому що на таких об’єктах важливо дотриматися гігієнічних вимог щодо вмісту сировини та готової продукції. Жалюзі із пластику допоможуть вирішити проблему, стануть бар’єром на шляху у пилу, бруду, комах, інших негативних факторів.

Які бувають ПВХ завіси

Смужні завіси ПВХ бувають декількох видів – морозостійкі, посилені ребрами жорсткості, різнокольорові (для поділу зон). Найпоширеніший тип – стандартна завіса ПВХ смугова. Вона поєднала в собі оптимальні експлуатаційні характеристики та доступну ціну. Наприклад, такий вид виробу може використовуватися за температури від -15 до +50 градусів Цельсія.

Стандартні прозорі стрічкові завіси замовляють для магазинів, цехів, лабораторій. Завіси з ПВХ стрічок добре витримують вплив засобів побутової хімії, не вимагають спеціального догляду, не пошкоджуються при інтенсивному русі навантажувачів, високому потоці відвідувачів.

Прозорі ПВХ смужні завіси: переваги використання

Як уже було сказано, таке умовне загородження дозволяє безперешкодно переміщатися людям та техніці, не порушуючи мікроклімат усередині обгородженої зони. Прозорі та м’які ламелі поділяють джерела запаху та шуму. Стандартна ПВХ стрічка для завіс, що виготовляється нашою компанією, супроводжується сертифікатом екологічної експертизи, яка підтверджує можливість використання її у приміщеннях виробництва та зберігання продуктів, у місцях скупчення людей.

Стрічкова завіса комплектується спеціальними кронштейнами, що знімаються. При необхідності смужки плівки розсуваються напрямною, демонтуються. Якщо одна з ламелей деформувалася, її легко замінити на новий елемент.

За рахунок збереження постійних температур у огороджених зонах та захисту від негативних зовнішніх факторів підвищується робочий ресурс кліматичного та іншого обладнання, яке обговорює об’єкт. Прозора завіса ПВХ не обмежує доступ природного світла в приміщення. А ще матеріал виготовлення стрічок не боїться корозії, впливу плісняви ​​та грибка.

Стрічкові ПВХ завіси від виробника

Компанія «Termozavesa» спеціалізується на виготовленні еластичних завіс ПВХ на замовлення. Маючи сучасні виробничі потужності, ми виконуємо замовлення будь-якої складності швидко, якісно, ​​у точній відповідності до технічної умови, наданої клієнтами. Ми використовуємо в роботі рулони пластифікованого силікону з різними показниками щільності, міцності, прозорості, товщини, що вимірюється в мм. Тому легко виберемо оптимальний матеріал для реалізації замовлення.

При необхідності вимірник компанії виїжджає на об’єкт, щоб на місці визначити ширину та висоту завіси, умови експлуатації. Ви можете купити смугові завіси в стандартному розмірі, а можете оформити замовлення на виріб нестандартної конфігурації. Продаж продукції здійснюється по всій Україні. У Харкові можна забрати готову продукцію зі складу. До Києва, Одеси, Львова та інших міст здійснюється доставка транспортною компанією.

Смужні завіси ПВХ, ціна на готові комплекти:

НайменуванняВидРазмірМодельЦіна
Стрічкова завіса ПВХ2 х 0,9Стандарт, гладка1480 грн.
Стрічкова завіса ПВХ2 х 1Стандарт, гладка1 480/1710 грн.
Стрічкова завіса ПВХ2 х 1,5Стандарт, гладка2420 грн.
Стрічкова завіса ПВХ2 х 2Стандарт, гладка3080 грн.
Стрічкова завіса ПВХ3 х 3 мСтандарт, гладка7340 грн.
Стрічкова завіса ПВХ2 х 1 мСтандарт, ребро1510/1730 грн.
Стрічкова завіса ПВХ2 х 2 мСтандарт, ребро3120 грн.
Стрічкова завіса ПВХ3 х 3 мСтандарт, ребро7400 грн.
Стрічкова завіса ПВХ4 х 4 мСтандарт, ребро16970 грн.

☝ПИТАННЯ ПРО СМУГОВІ ЗАВІСИ ПВХ ❗

Стандартну силіконову завісу ПВХ рекомендується використовувати при плюсових температурах, мінусова температура призведе до затвердіння стрічки, що може негативно вплинути на подальшу її експлуатацію.
Стандартні завіси ПВХ, як морозостійкі, можуть бути гладкими і з поздовжніми ребрами жорсткості. Типорозмір стандартної стрічки для завіс ПВХ: 200 х 2 мм, 300 х 2 мм, 300 х 3 мм.
Як показує практика термін служби стрічкових завіс ПВХ становить від 2 до 5 років. Це залежить від багатьох факторів експлуатації та правильності її підбору.
ПВХ завіси для дверних пройомів, виконують роль термобар’єру. Вони ефективно захищають від таких зовнішніх факторів, як: пил, бруд, птахи та комахи, затримують ультрафіолет. А також мають властивість шумопоглинання.