Одним із головних пунктів витрат електроенергії є охолодження чи обігрів складських, торгових, виробничих приміщень, а також робота холодильних камер. Ці витрати багаторазово зростають при частому відкриванні отворів, воріт, дверей.

Для вирішення такої проблеми використовують морозостійкі завіси ПВХ. Багато керівників сучасних підприємств вже гідно оцінили зручність і функціональність цього унікального пристосування.

Особливості ПВХ завіси морозостійкої

ПВХ морозостійка завіса являє собою цілий набір еластичних, надміцних стрічок, які виконані з якісного полівінілхлориду. Їх прикріплюють до спеціального карниза внахлест. Це забезпечує максимально щільне прилягання стрічок, підвищуючи характеристики збереження оптимальної температури у приміщенні. Конструкція ПВХ стрічок проста та надійна. Морозостійкі вироби здатні витримувати до -40⁰. Тому їх активно застосовують:

  • у рефрижераторах;
  • у морозильних камерах;
  • у різному холодильному устаткуванні.

В останньому випадку дуже важливо приділити увагу теплоізоляції. Адже проникнення теплого повітря у холодильне обладнання підвищує навантаження на пристрій. У результаті обладнання швидше виходить з ладу.

Для запобігання такій проблемі застосовують стрічку ПВХ морозостійку. Вона здатна заощадити до 60% електроенергії, що використовується на охолодження повітря, яке проникає всередину. Однак такі холодостійкі пристрої застосовуються тільки при низьких температурах. При плюсових використовують стандартні стрічкові вироби.

Завіса ПВХ морозостійка по праву визнана сучасною інноваційною розробкою, що підвищує продуктивність праці та комфорт роботи всього персоналу. Такі пристрої допомагають заощадити витрати на регулювання температурного режиму відповідних приміщень.

Базові переваги

Візуально завіси ПВХ нагадують штору великих розмірів. Їх монтують у ворітні або дверні отвори. Основним призначенням класичних виробів є ізоляція приміщення від зовнішніх факторів, які заважають роботі, тоді як морозостійкі ПВХ завіси:

  • збільшують робочий ресурс відповідного кліматичного обладнання;
  • захищають приміщення від проникнення комах, бруду, пилу;
  • надають чудову прохідність для персоналу, а також автотранспорту;
  • знижують витрати на регулювання необхідної температури приміщення;
  • легко, швидко монтуються та демонтуються;
  • нешкідливі здоров’ю.

Такі унікальні пристрої знаходять застосування буквально повсюдно. Але важливо знати, як правильно вибрати ПВХ завіси для тих чи інших потреб.

Критерії вибору морозостійких ПВХ завіс

При виборі завіси ПВХ важливо врахувати ряд деталей. Насамперед йдеться про висоту отвору. Чим вище цей отвір, тим більший відсоток перекриття відповідних стрічок буде потрібний і тим ширше повинні бути такі стрічки. Для різних умов експлуатації підбирають стандартні або холодостійкі ПВХ завіси для холодильних камер. Перші орієнтовані виключно на плюсові температури, другі ж – мінусові.

Враховується також передбачуване навантаження. Вона визначається інтенсивністю руху безпосередньо через дверний отвір. Стрічки для морозостійкої завіси ПВХ можуть бути гладкими або ребристими. Останній варіант має великий попит. Це зумовлено його рівнем зносостійкості.

Замовлення спеціалізованої продукції є доцільним на профільному сайті. Прийнятні ціни та професійні рекомендації щодо вибору відповідного виробу допоможуть клієнту визначитися з оптимальним рішенням та зробити вигідну покупку. Оперативну доставку гарантовано.

Завіса ПВХ морозостійка, ціна на готові комплекти:

НайменуванняВидРозмірМодельЦіна
ПВХ завіса2 х 0,9 м.Морозостійка, гладка1500 грн.
ПВХ завіса2 х 1 м.Морозостійка, гладка1500/1720 грн.
ПВХ завіса2 х 1,5 м.Морозостійка, гладка2440 грн.
ПВХ завіса2 х 2 м.Морозостійка, гладка3100 грн.
ПВХ завіса3 х 3 м.Морозостійка, гладка7390 грн.
ПВХ завіса2 х 1 м.Морозостійка, Ребриста1540/1770 грн.
ПВХ завіса2 х 2 м.Морозостійка, Ребриста3160 грн.
ПВХ завіса3 х 3 м.Морозостійка, Ребриста7560 грн.
ПВХ завіса4 х 4 м.Морозостійка, Ребриста17360 грн.

☝ПИТАННЯ ПРО МОРОЗОСТІЙНІ ПВХ ЗАВІСИ ❗

Морозостійка ПВХ завіса містить підвищену кількість пластифікатора у своєму складі, що не дає їй дубіти при низьких температурах, і при цьому зберігати свою форму.
Режим температури холодостійкої завіси ПВХ становить від +5°С до -35°С.
Використання морозостійкої стрічки ПВХ при плюсовій температурі неприпустимо. Це призведе до її розтягування, скручування та подальшого розшарування. Особливо великих висотах.
ПВХ завіси з морозостійкої стрічки можуть застосовуватися у всіх сферах, за дотримання головного критерію – використання при мінусових температурах.