Нині у промислових, і навіть складських приміщеннях використовують ПВХ завіси. Незважаючи на широку популярність такого продукту, далеко не всім підприємцям відомі його базові особливості та переваги. Тому перед покупкою ПВХ завіс доцільно ознайомитись з інформацією про них.

Призначення та особливості ПВХ завіс

Цільовим призначенням пластикових завіс є візуальний поділ простору. Їх застосовують, щоб відокремити певне приміщення від довкілля. Але серед додаткових завдань такого виробу – збереження температури. У складських приміщеннях улітку часто працює система кондиціювання. Але взимку не обходиться без системи опалення.

ПВХ завіси для складських приміщень допоможуть мінімізувати втрати тепла при відчинених воротах. Вони дозволяють знизити ризик псування товарів, які чутливі до змін температури. ПВХ завіси дозволяють заощадити близько 60% витрат на обігріві складського приміщення. Такі універсальні вироби усунуть протяги, що виникають при різниці температур на вулиці та складі. Крім того, знижується ризик застудних захворювань відповідного персоналу.

Завдяки щільному поєднанню стрічок ПВХ завіси дозволяють створити лите полотно, яке підтримує відповідний мікроклімат. Це гідно оцінили багато сучасних підприємців. Так як вага ПВХ стрічки невелика, персонал може безперешкодно проходити в необхідне приміщення і навіть пересуватися на вантажному автотранспорті.

При прийманні напівфабрикатів, сировини, ТМЦ, комплектуючих, які у різних виробничих процесах такі завіси незамінні. Адже саме вони допомагають створити комфортні умови для роботи та підтримують необхідний температурний режим, необхідний для зберігання відповідної продукції.

Основні переваги

При використанні ПВХ завіс у складських приміщеннях виключається можливість проникнення бруду, пилу, а також комах на територію складу. Цей виріб стає надійним бар’єром для опадів, вітру, ультрафіолетового випромінювання. Крім того, до переваг ПВХ завіс по праву відносять:

  • простоту установки – монтаж може зробити одна людина;
  • відсутність необхідності купувати електричні чи автоматичні пристрої, встановлювати двері;
  • легкість демонтажу – переважно ПВХ завіси застосовують сезонно, за необхідності їх легко демонтувати;
  • прийнятна ціна виробу, яка гарантовано окупиться невисокою оплатою електроенергії та надійним обслуговуванням кліматичного обладнання;
  • висока якість та щільність матеріалу, що дозволяють застосовувати завіси безпосередньо в холодильних установках;
  • пожежна безпека – полівінілхлорид не є горючим матеріалом, тому ризик займання відсутній.

ПВХ завіси визнані простим і практичним рішенням для зонування простору, а також економії коштів. Це унікальне обладнання відрізняє естетичний зовнішній вигляд та недорога вартість.

 Замовлення завіси ПВХ для складських приміщень доцільно здійснювати у перевірених, надійних постачальників. Досвідчені фахівці порекомендують та підберуть оптимальний варіант під різні запити клієнтів.

Промислові штори ПВХ, ціна на готові комплекти:

НайменуванняВидРозмірМодельЦіна
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 0,9Стандарт, гладка1480 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 1Стандарт, гладка1480/1710 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 1,5Стандарт, гладка2420 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 2Стандарт, гладка3080 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу3 х 3 мСтандарт, гладка7340 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 1 мСтандарт, ребро1510/1730 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 2 мСтандарт, ребро3120 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу3 х 3 мСтандарт, ребро7400 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу4 х 4 мСтандарт, ребро16970 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 0,9 м.Холодостійка, гладка1500 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 1 м.Холодостійка, гладка1500/1720 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 1,5 м.Холодостійка, гладка2440 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 2 м.Холодостійка, гладка3100 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу3 х 3 м.Холодостійка, гладка7390 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 1 м.Холодостійка, Ребриста1540/1770 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу2 х 2 м.Холодостійка, Ребриста3160 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу3 х 3 м.Холодостійка, Ребриста7560 грн.
Промислові ПВХ завіси для ворот складу4 х 4 м.Холодостійка, Ребриста17360 грн.

☝ПИТАННЯ ПРО ПРОМИСЛОВІ ШТОРИ ПВХ ДЛЯ СКЛАДУ ❗

Для підбору завіси ПВХ для складів необхідно знати точну висоту і ширину отвору, уточнивши при цьому температури використання і наявність вантажної техніки на об’єкті.
Універсальних завіс ПВХ на ворота виробничих приміщень немає. Якщо постає питання який тип матеріалу використовувати при цілорічній експлуатації, вибір варто зробити на стандартній стрічці. Так як вона менш схильна до розтягування і деформації.
Використання ПВХ завіс в умовах складських приміщень або виробничих цехів можуть суттєво заощадити витрати на опалення приміщення, запобігти попаданню пилу, птахів та комах.
Силіконові штори для складу з використанням кріплень карниз (гребінка) досить швидко монтуються або демонтуються за наявності високих сходів або будівельних риштувань і без використання інструментів.