Теплові завіси, виконані з полівінілхлоридних смуг, з року в рік мають все більший попит. Їх широко використовують не лише у холодильних, морозильних камерах та на складських приміщеннях, де необхідно підтримувати температурний режим на постійному рівні. Штори із ПВХ стрічок сьогодні можна зустріти у супермаркетах, у виробничих цехах, на автомийках та у багатьох інших місцях. Вони дозволяють тримати двері або ворота постійно відчиненими, при цьому перешкоджають проникненню теплого або холодного повітря ззовні з одного приміщення до іншого. Щоб подібна завіса служила з максимальною ефективністю та максимально довгий час, необхідно використовувати якісне кріплення ПВХ стрічок, за допомогою якого вони монтуються на стелю або на верхню частину отвору вхідних дверей (в’їзних воріт).

Устаткування для штор ПВХ

Основними комплектуючими для стельової фіксації теплової завіси є:

  • Гребінка металева. Є основою всієї конструкції, у перерізі нагадує швелер, у якого на одній полиці (частково загнутій усередину) розташований по всій довжині ряд прямокутних зубів. Саме на цих зубцях навішуються полівінілхлоридні стрічки, утворюючи суцільний полог, що перекриває вхідний (в’їзний) отвір у стіні будівлі або приміщення.
  • Карниз для штор ПВХ. Є комплектом з двох металевих пластин, між якими надійно фіксується верхній кінець ПВХ стрічки. Одна планка завширшки 40 мм, друга – 20 мм. Широка планка має спеціальні отвори, завдяки яким вона чіпляється за гребінку. Планка на карниз буває 200 мм, 300 мм та 400 мм.

Слід зазначити, що сьогодні на ринку України є безліч пропозицій вітчизняних та зарубіжних компаній, які пропонують кріплення ПВХ завіс у різному виконанні та за різною ціною. Але якщо ви бажаєте купити гарантовано якісний карниз для штор ПВХ та комплект пластин до нього, то продукція компанії «Термозавіса» вас, безумовно, зацікавить.

Гребінка та монтажна планка ПВХ від виробника

Компанія «Термозавіса» спеціалізується не лише на продажу теплових штор та пологів та полівінілхлориду. Посів наш інтернет магазин, зможете ознайомитися з асортиментом продукції, що випускається нами, серед якої є карниз ПВХ (125 см) і планка ПВХ (20 см і 30 см). Для виготовлення кріпильних елементів ми використовуємо такі матеріали – оцинкована сталь або спеціальний вид нержавіючої сталі. Вони повністю відповідають вимогам до всіх будматеріалів, які використовуються в харчовій галузі.

комплектуючі для ПВХ

Заповнивши форму на панелі офіційного сайту, ви можете не тільки придбати той чи інший виріб, але й замовити завісу на місці. Дотримуючись докладної інструкції, можна зміцнювати силіконові стрічкові штори в отворі самостійно. Для цього не потрібні будь-які спеціальні інструменти. Важливо, щоб гребінка для завіс ПВХ була надійно зафіксована на стелі, на стіні над дверним або воротним отвором. Доставка замовлення виконується у Київ, Дніпро та інші міста країни з максимальною оперативністю, зручним для покупця перевізником.

Тип виробу Матеріал Ціна грн/шт.
Карниз ПВХ 1,25 м оцинкована сталь 230
Карниз ПВХ 1,25 м нержавіюча сталь 320
Планка ПВХ 200 мм оцинкована сталь 22
Планка ПВХ 300 мм оцинкована сталь 32
Планка ПВХ 200 мм нержавіюча сталь 30
Планка ПВХ 300 мм нержавіюча сталь 40

Для вибору стрічкової завіси рекомендуємо перейти в розділ пвх стрічка.

☝ ПИТАННЯ ПРО КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ ПВХ ШТОР ❗

У більшості випадків ми застосовуємо кріплення з оцинкованої сталі. Нержавіючі кріплення рекомендується ставити в місця з агресивним середовищем та великою кількістю вологи. А також на кухні, в їдальні та інших місцях пов’язаних з харчовою промисловістю.
Стандартна довжина карнизу для штор ПВХ складає 125 см. Карниз можна легко обрізати під ширину отвору або наростити, прикріпивши кілька штук встик.
На один метр карниза (гребінки для завіс ПВХ) йде 6 -7 планок (залежно від висоти) шириною 200 мм, або 4 – 4,5 планки (залежно від висоти) шириною 300 мм.
Із застосуванням кріпильних елементів як карниз-гребінка та кріпильних планок складність монтажу/демонтажу ПВХ завіс не представляє якихось складнощів, навичок або застосування спеціального інструменту.