Для розмежування території у робочих цехах, на складах та виробничих підприємствах використовують кольоровий ПВХ завіс. Це зручне, практичне та зносостійке пристосування здатне перешкодити обміну повітряних мас та захистити від випадкового проникнення комах та бруду. ПВХ завіси визнані вдалою альтернативою дверям. Вони відкривається лише частина, необхідна для переміщення. Тому у відповідному приміщенні зберігається необхідний температурний режим.

ПВХ завіси бувають стандартними та холодностійкими. Останні застосовують при низьких температурних показниках, перші – переважно за плюсової температури. Такі вироби застосовують на промислових підприємствах та у сучасних кафе, громадських закладах, розважальних центрах, на торгових майданчиках. Але для цих цілей переважно віддають перевагу кольоровим ПВХ стрічкам. Вони гармонійно вписуються у загальний дизайн приміщення.

ПВХ кольорова плівка: Типи ПВХ завіс

ПВХ завіси виконують із різних типів плівки. Часто застосовують прозорий, ребристий та кольоровий матеріал різної товщини та ширини. Якщо у приміщенні переміщаються як робітники, так і техніка, використовують прозору плівку. Він забезпечує хорошу видимість по той бік відповідного отвору.

Коли потрібний захист простору від сторонніх очей, вибирають кольорову завісу ПВХ. Щоб захистити зону, де здійснюють зварювальні роботи, необхідна завіса ПВХ з ультрафіолетовим фільтром. Ребристі вироби використовують для облаштування транзитних зон. Такі завіси ПВХ стійкі до розтягування. Якщо ж вхід та вихід використовується не технологічним транспортом та іншою технікою, а переважно робітниками, вибирають гладку плівку з полівінілхлориду.

Важливо враховувати товщину виробу. Матеріал високої густини допоможе перекрити прорізи великого розміру. Більше того, такі завіси відрізняє найбільш тривалий термін експлуатації.

Плівка ПВХ кольорова: Особливості застосування

Власники сучасних громадських закладів приділяють особливу увагу комфортному та гарному облаштуванню території. У цьому випадку всі елементи, що захищають, повинні виглядати привабливо. В основному їх виконують у певній колірній гамі приміщення. Залежно від рівня прозорості сьогодні кольорова плівка ПВХ буває наступних відтінків:

  • червоний;
  • чорний;
  • помаранчевий;
  • сірий;
  • білий;
  • зелений;
  • синій.

Звичайно ж найбільш популярні, це смуга ПВХ біла і стрічка ПВХ чорна. В асортименті представлені матові вироби, які нерідко стають чудовим функціональним доповненням сучасного інтер’єру.

Кольорові стрічки з полівінілхлориду часто застосовуються в кафе та продуктових магазинах для відокремлення складу або харчоблоку від головного приміщення. Це дуже практично та зручно. Кольоровий завіс ПВХ виконують з м’якого матеріалу. Вони приємні на дотик, нешкідливі здоров’ю людини. Їх активно використовують і на підприємствах, коли потрібно зробити певні сигнальні обмежувальні смуги. Практичних застосувань таких пристроїв досить багато. При необхідності можна поєднувати відтінки.

Купити кольоровий ПВХ можна на спеціалізованому сайті. Така функціональна прикраса не вимагатиме суттєвих фінансових витрат. Досвідчені фахівці допоможуть кожному визначитися з оптимальним рішенням та здійснити вигідну покупку.

☝ ПИТАННЯ ПРО КОЛЬОРОВІ ПВХ ЗАВІСИ ❗

Завіси з кольорової стрічки ПВХ застосовуються в тих місцях, де є необхідність приховати сторонні або не естетичні предмети, або створити зварювальний екран – захисні штори для зварювання.
Завіси з кольорової стрічки ПВХ є непрозорими і не пропускають світло.
ПВХ завіси із кольорової стрічки поставляються в основних трьох кольорах: червоний, білий та сірий колір.
ПВХ завіси у кольоровому виконанні можна встановлювати встик, без перехльостування, так вони відіграють роль естетичного та захисного ефекту, на відміну від завіс у прозорому виконанні.