Гнучкі стрічкові завіси ПВХ: поділ робочих зон

Досить часто на виробництвах виникає необхідність відокремити одну робочу зону від іншої. І традиційні двері не завжди стають оптимальним варіантом. Адже, по-перше, потрібне будівництво складних загороджень, куди двері встановлюватимуться. По-друге, через двері важко проносити обладнання, робітникам незручно проходити через них, якщо зайняті руки або одягнений захисний костюм. По-третє, двері в робочих приміщеннях швидко накопичують на поверхні пил і бруд, втрачають привабливий вигляд.

Популярний варіант визначення зон у приміщенні – захисні штори із ПВХ або силіконові екрани. Ці конструкції є еластичний стрічковий виріб з полівінілхлориду, який фіксується на жорсткий каркас. Така захисна система встановлюється чи підвішується у потрібному місці, розмежовуючи робочі зони.

Компанія «Termozavesa» пропонує розділові екрани та захисні штори ПВХ для використання у цехах, на виробничих майданчиках. У асортименті є готові варіанти. Також ви можете замовити виготовлення ПВХ завіс потрібного розміру з урахуванням вимог конкретного об’єкта.

Дізнатися більше про умови співпраці, а також про типи та розміри завіс ПВХ можна у нашого менеджера по телефону. Скористайтеся калькулятором онлайн, щоб розрахувати приблизну вартість замовлення.

Захисні екрани для зварювальних робіт

При виконанні зварювальних робіт на виробничих або ремонтних майданчиках виникають такі супутні негативні ефекти, як інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання, скрегіт металу, ширяння мікрочастинок металевого пилу, іскри, що розлітаються на кілька метрів. Все це не тільки завдає незручності людям, які знаходяться в одному приміщенні зі зварювальником та виконують інші види робіт. Але й несе реальну загрозу їхньому здоров’ю. Адже на працівнику, який виконує зварювання, є захисний костюм та маска, а для інших співробітників такий спецодяг не передбачений.

Кардинально змінити та покращити ситуацію дозволяє використання такого інструменту, як захисний екран для зварювальних робіт. Такий бар’єр затримує до 98% променів зварювального спалаху, знижує рівень шуму, стає перешкодою для іскор та пилу. Тому працівники, які будуть перебувати за периметром відокремленої зони, будуть захищені від негативних проявів, спричинених звареними роботами.

Захисний екран для зварювання – це конструкція з тонкого металевого каркасу, що виробляється з трубного прокату, та напівпрозорих полівінілхлоридних стрічок. Легка переносна система може встановлюватись по периметру зони проведення робіт, закриваючи ділянку від тих людей, які не задіяні в процесі. Зварювальний екран може бути укомплектований коліщатками, що дозволить легко пересувати його по приміщенню.

Захисні штори для зварювання з ПВХ: переваги

Зварювальні штори, як і екрани, використовуються для огородження місця проведення робіт. Їхня відмінність у тому, що вони фіксуються на дверний отвір або металевий каркас, який проходить під стелею. Гнучкі стрічкові елементи легко рухаються при необхідності горизонтальною напрямною. При пошкодженні смужка стрічки легко знімається та замінюється новою деталлю.

До основних переваг таких завіс можна віднести такі фактори:

  • Гнучка стрічка ПВХ захисна відрізняється великою міцністю. Полівінілхлорид не ушкоджується іскрами, що відлітають від зварювального апарату.
  • Гнучкий матеріал ПВХ не перешкоджає проходженню людей, не деформується навіть при тривалому використанні.
  • Шторка з м’якого пластику відрізняється малою вагою та легко монтується під стелею.
  • Гнучкі матеріали ПВХ штори добре миються при необхідності, не бояться вологи, не горять, не схильні до дії цвілі.
  • Така система захисту відрізняється достатньою світлопроникністю, щоб зберігати у приміщенні природне освітлення.
  • Завіса знижує ризик поширення пилу, шуму, забруднень.

Гнучкі штори ПВХ: параметри вибору

Зварювальна штора та екрани з ПВХ виготовляються в різних варіантах виконання. Істотно відрізняється ширина та товщина смуг. Від цього залежить вартість готової конструкції. Якщо ви хочете купити шторку із силікону, пропонуємо зв’язатися з нашим менеджером для уточнення деталей та розрахунку вартості замовлення. Можливий продаж продукції у Києві, Одесі, інших містах України. Доставка готової продукції виконується транспортною компанією. Гнучка пластикова стрічка для самостійного виготовлення завіс буде відправлена ​​в найкоротші терміни.

☝ПИТАННЯ ПРО ГНУЧКІ ЗАХИСНІ ШТОРИ ПВХ ❗

ПВХ завіси можуть використовуватись як зварювальна штора, при проведенні робіт з електрозварюванням. Полівінілхлорид не схильний до пошкодження іскрами, а також затримує ультрафіолетове випромінювання від зварювання.
Основною перевагою захисних ПВХ штор, при розділенні робочих зон, є простота та ефективність конструкції. Вона легко монтується, досить мобільна під час перепланування робочих місць на виробництві. Не перешкоджає проходженню робочого персоналу.
Завіси з ПВХ стрічки еластичні, тому легко згортаються у ролик, не займаючи великого обсягу. Надіслати готовий виріб можна будь-яким зручним перевізником.
Зварювальна штора перешкоджає поширенню іскор, пилу, шуму та різноманітних забруднень.