Під терміном “термоштора” мається на увазі спеціальна завіса, виготовлена з полівінілхлоридних стрічок, ширина яких може становити 200, 300 або 400 мм. Її основне призначення – збереження тепла між суміжними приміщеннями, захист від негативного впливу довкілля. Смужні завіси кріпляться на спеціальному карнизі-гребінці з оцинкованої або нержавіючої сталі, який встановлюється на стелі або на стіні таким чином, щоб еластичні ПВХ-стрічки, що нахлест висять на ньому з невеликим запасом, повністю перекривали вхідний (в’їзний) отвір. Прийнявши рішення купити термоштори або будь-якому іншому місці в Україні, необхідно враховувати, в яких умовах буде експлуатуватися даний виріб. Адже від величини дверного (воротного) отвору у стіні, від температурного режиму, від інтенсивності руху людей та транспорту залежать такі фактори:

 • ПВХ-стрічки.
 • Ширина та товщина.
 • Відстань перехльостування між смугами.
 • Матеріал кріпильних елементів.

Стрічкові термо шторки за своєю конструкцією відрізняються високою надійністю та довголіттям в експлуатації, ефективністю у застосуванні та простим доглядом. Виконаний з оцинкованої сталі або нержавіючої сталі карниз-гребінка дозволяє легко навішувати або знімати ПВХ-стрічки. Тим самим суттєво полегшується виконання наступних операцій:

 • Монтаж нової теплоізолюючої завіси, що замінює двері або ворота у стінному отворі.
 • Швидка заміна пошкодженої пластикової смуги цілий елемент.
 • Проведення санітарної обробки, для чого теплова завіса із ПВХ повністю знімається.

Чому вигідно використовувати теплоізоляційні штори

Високу популярність термоізолюючі завіси ПВХ, в першу чергу, зобов’язані тому, що сучасний полівінілхлорид, з якого виробляють стрічки, став більш функціональним. При цьому знизилася його собівартість, тому ціна на теплові штори відрізняється доступним рівнем.

Крім того, теплова завіса ПВХ має такі переваги:

 • Встановлені на складах, особливо з холодильними та морозильними камерами, допомагають суттєво (до 45-60%) знизити витрати на опалення та/або охолодження (спрямовані на підтримку необхідного температурного режиму), при роботі з частою завантаженням, вивантаженням та вивезенням продукції.
 • Термоштори дозволяють без особливих фінансових витрат контролювати у приміщенні температурний режим. Наприклад, у магазині розділити робочі зони на «теплі» та «холодні». Захистити опалювальний промисловий цех від зовнішнього холодного повітря у разі постійно відкритих воріт. Під час роботи навантажувача у морозильній камері втрати холоду будуть мінімальними, якщо на в’їзних воротах є теплова штора ПВХ.

Компанія «Термозавіса» пропонує купити теплову завісу в Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших містах країни для використання як комірних полотен у робочий час.

Слід визнати вигоди такої пропозиції, оскільки теплові завіси для складів із ПВХ-смуг набагато дешевші від воріт. Особливо якщо йдеться про автоматичні моделі, що мають електричний привід та дистанційне керування.

Теплові завіси з ПВХ: область застосування

Штори з полівінілхлоридних стрічок вирізняються високою універсальністю застосування.

 • Теплоізолюючі штори ПВХ використовують на переробних підприємствах, де протягом робочого дня доводиться часто відкривати та закривати ворота, що ведуть до складських приміщень та гаражні бокси.
 • Теплові завіси для мийок та станцій техобслуговування дозволяють з мінімальними витратами розділяти такі робочі зони, як ділянки миття, полірування або фарбування автотранспорту. На автомийках також встановлюються прозорі силіконові штори. Це дозволяє бачити зайняте мийне місце чи ні.
 • У виробничих цехах такими шторами огорожуються ділянки, де ведеться зварювання чи обробка металу на верстатах.
 • У гіпер- і супермаркетах за допомогою ПВХ-штор розмежовують торгову зону для покупців, і ділянку під товар, що складується. У цьому випадку активно використовуються стрічки різних кольорів, які підходять під інтер’єр. Прозорі завіси з ПВХ-смужок використовуються на складах та в супермаркетах. Завдяки прозорості матеріалу мінімізуються ризики зіткнення та травматизму.

Інтернет-магазин «Термозавіса» пропонує придбати ПВХ-стрічки з різними захисними властивостями. У продажу є штори для зварювальних постів, які не пропускають шкідливе для очей випромінювання. Також є жовті смуги з просоченням, що відлякує комах та птахів. Ціна таких стрічкових штор вища.

☝ПИТАННЯ ПРО ТЕРМОШТОРИ (ТЕПЛОВІ ШТОРИ ПВХ) ❗

Термоштора – це одне з найменувань термозавіси, вона ж є ПВХ штора або ПВХ завіса.
Теплова штора ПВХ – це набір смугових стрічок, які встановлюються на дверний отвір або інше місце, з метою розмежування температури та звуку по обидва боки від бар’єру.
Ефективна робота стрічкових термозавіс залежить як від типу стрічки, так і від взаємного перехльостування між стрічками. Оптимальним нахлестом вважається від 30% до 75% нахлеста двох суміжних смуг. Залежно від висоти та умов експлуатації термозавіс.
Теплові завіси зі смугової стрічки ПВХ не є джерелом підвищеної небезпеки і екологічно нешкідливі. Також термоштори не піддаються горінню.