Стрічка ПВХ – це основний елемент теплоізолюючих штор, які є доступним за ціною і дуже ефективним способом підтримки в приміщенні заданого температурного режиму. Економія коштів, витрачених на обігрів або охолодження може становити від 30% до 60%.

ПВХ стрічка, що використовується для створення теплової завіси, може мати різні властивості та розміри. Як матеріал, з якого її виготовляють, обраний еластичний полівінілхлорид, що володіє досить високими характеристиками міцності. Він безпечний для оточуючих, не боїться вологості та зберігає працездатність при температурі навколишнього середовища від -15°С до +50°С.

Компанія «Термозавіса» пропонує асортименти ПВХ стрічки для самостійного виготовлення стрічкових штор. Продаж як цілої бухти 50 метрів, так і на відріз кратно одному метру.

Тип стрічки ПВХ, мм Довжина ролика, м Матеріал Ціна грн. /ролік 50 м
Стрічка ПВХ 200х2 стандарт 50 прозора, гладка 4220
Стрічка ПВХ 300х2 стандарт 50 прозора, гладка 6300
Стрічка ПВХ 300х3 стандарт 50 прозора, гладка 7000
Стрічка ПВХ 200х2 холодостійкий 50 прозора, гладка 4400
Стрічка ПВХ 300х2 холодостійкий 50 прозора, гладка 6420
Стрічка ПВХ 300х3 холодостійкий 50 прозора, гладка 9250
Стрічка ПВХ 200х2 стандарт (ребро) 50 прозора, з ребрами 4300
Стрічка ПВХ 300х2 стандарт (ребро) 50 прозора, з ребрами 6480
Стрічка ПВХ 300х3 стандарт (ребро) 50 прозора, з ребрами 9400
Стрічка ПВХ 200х2 холодостійкий (ребро) 50 прозора, з ребрами 4750
Стрічка ПВХ 300х2 холодостійкий (ребро) 50 прозора, з ребрами 6650
Стрічка ПВХ 300х3 холодостійкий (ребро) 50 прозора, з ребрами 9420
Стрічка ПВХ 200х2 стандарт (сіра/біла/синя)  50 непрозора, гладка 4480
Стрічка ПВХ 200х2 стандарт (жовта/червона) 50 напівпрозора, гладка 4480

Для вибору карнизів та пластин, рекомендуємо перейти в розділ кріпильні елементи.

Ціна стрічки з ПВХ залежить від кількох факторів:

  • Ширина, товщина та метраж ПВХ смуг, що використовуються в конкретній завісі. Стандартна ширина – 200, 300 та 400 мм, товщина – 2,3 та 4 мм. Довжина стрічки для кожного отвору обчислюється індивідуально.
  • Властивості, залежно від температури повітря. Стандартне виконання передбачає використання матеріалу всередині приміщень та у вуличних умовах при температурі в діапазоні -15°С … +50°С. Морозостійкий варіант – температурний режим від -25 до +30°С. Також виробляється супер морозостійкі полівінілхлоридні стрічки, що зберігають свої експлуатаційні якості при температурі -60°С…+15°С.
  • Інші характеристики. Сучасні завіси ПВХ пропонуються виробниками з такими унікальними властивостями як захист від випромінювання, що виникає від роботи зварювальних апаратів. Така завіса використовується для огородження зварювальних постів у приміщеннях виробничих цехів, автомайстерень тощо. З недавнього часу у продажу з’явилися ПВХ стрічки (як правило, характерного жовтого кольору), які відлякують комах та птахів.
  • Прозорі, кольорові, світлонепроникні. Найбільшого поширення набули прозорі (безбарвні та кольорові) полівінілхлоридні стрічкові штори. Такий вид смугової завіси сприяє безпечному проходу чи проїзду через отвір, де вона висить. Максимально мінімізується ризик зустрічного зіткнення.

Які бувають завіси ПВХ

Залежно від мети призначення та місця розміщення ПВХ фіранки можна поділити на такі групи:

  • Для холодильних та морозильних камер. Вони призначені збереження заданого температурного режиму всередині приміщень, рефрижераторів. Успішно застосовуються як усередині будівель, так і у спеціальному транспорті. Використовуються морозостійкі та понад морозостійкі ПВХ-стрічки.
  • Стрічкова завіса на дверний отвір. Широко використовується в магазинах, медичних установах, на підприємствах харчової та виробничої галузі та багатьох інших місцях, у тому числі і в побуті. Як правило, це безбарвний або кольоровий матеріал прозорої ПВХ стрічки шириною 200 мм, товщиною 2 мм.
  • Завіса ПВХ на ворота. Встановивши стрічкові штори на воріт, ви взимку усуваєте протяги і постійне потрапляння снігу в приміщення, а влітку перешкоджаєте проникненню комах, вуличного пилу, жаркого повітря. При цьому транспорт, вантажна техніка може вільно проїжджати, не витрачаючи час та зусилля на відкривання-закривання ворітних полотен. У більшості випадків для ворітних смугових завіс використовують посилені ребрами жорсткості стрічки ПВХ. Наявність ребер на поверхні стрічки перешкоджає швидкому зносу стрічки від впливу техніки, що проїжджає.
ПВХ стрічка

Де замовити стрічки ПВХ

Компанія «Термозавіса» пропонує всім зацікавленим особам великий вибір стрічки ПВХ на дуже вигідних умовах. У нашому каталозі представлені стандартні, морозостійкі та посилені види цього матеріалу. Купити стрічку ПВХ у Києві чи іншому місті в Україні дуже просто. Зателефонуйте менеджеру компанії або завітайте до центрального офісу в Харкові. Ми пропонуємо розумну, конкурентну вартість та взаємовигідні умови співпраці. Доставка товару у Київ, Дніпро та інші міста України виконується зручним для покупця перевізником.

ПВХ стрічка

☝ ПИТАННЯ ПРО СТРІЧКИ З ПВХ ❗

Діна одного ролика ПВХ завіси складає 50 погонних метрів.
ПВХ завіси для дверей поділяються на стандартні та морозостійкі. Які у свою чергу поділяють на гладкі та ребристі. Також вони можуть мати ширину 200 і 300 мм, незалежно від попередніх критеріїв.
Для прорахунку готового виробу необхідно знати повну висоту та ширину дверного отвору, а також інші експлуатаційні параметри та особливості об’єкта, на якому буде встановлена ​​ПВХ завіса.
ПВХ стрічки можна придбати будь-яку кількість, кратну одному погонному метру.