У багатьох сферах харчової промисловості сьогодні застосовуються морозильні та холодильні камери. Для їхнього повноцінного функціонування необхідні істотні витрати коштів і сил. Але сучасні технології дозволяють зменшити витрати на утримання подібного обладнання. Для цього використовують завіси ПВХ для холодильних камер.

Переваги конструкції

Конструктивно завіси ПВХ холодильних камер представлені смугами з ПВХ плівки, розташованими в ряд. Щільна структура виробу дозволяє утримувати всередині камери холод, не дозволяючи йому вийти назовні та знизити ефективність роботи відповідного холодильного агрегату. У результаті значно знижуються витрати енергії.

Збитки від регулярного відчинення дверей камер зводяться до мінімального. Без додаткових налаштувань температурний режим – стабільний. Конструкція виробу досить проста, а експлуатаційні показники чудові. Купівля таких завіс гарантує:

  • економію електроенергії (до 60%);
  • поділ приміщень, що має різний мікроклімат;
  • усунення можливих протягів;
  • підтримання стабільної температури;
  • збереження оптимального мікроклімату;
  • захист від проникнення диму, пилу, комах.

Такі вироби повсюдно застосовують при температурах від -50⁰ до +90⁰.

Особливості застосування

Коли потрібна грамотна організація виробничого процесу, пов’язаного з короткостроковим або тривалим зберіганням рідин або продуктів, без завіс ПВХ для холодильних камер не обійтися. Їх застосовують як у стаціонарних конструкціях, так і на контейнерах та рефрижераторах, призначених для транспортування товарів.

ПВХ завіси забезпечують бездоганну свіжість відповідної продукції. Якісні вироби є безпечними для регулярного використання. Вони не потребують спеціального догляду та прості в експлуатації. ПВХ завіси зможуть захистити різну продукцію від сонячного проміння, зміни показників вологості, а також від бруду та пилу.

Замовлення таких спеціалізованих виробів є доцільним безпосередньо на профільному сайті. Висококваліфіковані співробітники допоможуть кожному визначитися з вибором та зробити вигідну покупку. Оперативна доставка та професійний сервіс гарантовані.

Силіконові штори для холодильних камер, ціна на готові комплекти:

Найменування ВидРозмірМодельЦіна
Комплект ПВХ завіс для холодильних камер2 х 0,9 м.Гладка1500 грн.
Комплект ПВХ завіс для холодильних камер2 х 1 м.Гладка1500/1720 грн.
Комплект ПВХ завіс для холодильних камер2 х 1,5 м.Гладка2440 грн.
Комплект ПВХ завіс для холодильних камер2 х 2 м.Гладка3100 грн.
Комплект ПВХ завіс для холодильних камер3 х 3 м.Гладка7390 грн.
Комплект ПВХ завіс для холодильних камер2 х 1 м.Ребриста1540/1770 грн.
Комплект ПВХ завіс для холодильних камер2 х 2 м.Ребриста3160 грн.
Комплект ПВХ завес для холодильных камер3 х 3 м.Ребриста7560 грн.
Комплект ПВХ завіс для холодильних камер4 х 4 м.Ребриста17360 грн.

☝ПИТАННЯ ПРО ШТОРИ ПВХ ДЛЯ ХОЛОДИЛЬНИХ КАМЕР ❗

ПВХ завісу з холодостійкої стрічки, яка тримає форму при низьких температурах.
Холодильні штори утримують постійну температуру в холодильній камері при відкритих дверях, тим самим економлять електрику, яка необхідна на роботу обладнання.
Завіси зПВХ стрічки допускаються для використання на об’єктах харчової промисловості. Не шкідливі, не токсичні. Мають відповідний сертифікат якості.
Вартість завіси визначається від умов експлуатації холодильної камери: температурного режиму, висоти та ширини отвору, а також від наявності вантажної техніки, яка може переміщатися через світловий отвір.