Щоб перешкодити потокам повітряних мас у складських приміщеннях і на різних видах виробництва застосовують таке практичне, зручне та недороге пристосування, як ПВХ завіси. Вони запобігають витоку повітря, що дозволяє заощадити до 50% витрат. ПВХ смуги відрізняються увігнутою формою. Вони частково накладаються одна на одну, створюючи замок.

Конструкція дозволяє утримувати повітря в приміщення. ПВХ завіси не перешкоджають руху людей та техніки. Вони відкриваються лише там, де потрібно пройти. Тому такі пристрої по праву визнані ідеальним ізоляційним варіантом.

Базові функції

В даний час найчастіше воліють ребристі ПВХ завіси. Вони визнані найміцнішими. Це пов’язано з ребрами жорсткості, розташованими по довжині смуг. Такі ребра здатні підвищити міцність виробу на 50%. Для складських приміщень за активного руху транспорту ці ПВХ завіси незамінні. Адже такі вироби виконують широкий перелік важливих функцій:

  • зменшення кількості пилу та бруду, що проникають у приміщення;
  • обмеження доступу до комах;
  • зниження звукових коливань на виробничому чи складському об’єкті.

ПВХ завіси бувають різних типів. Це потрібно врахувати під час виборів. Найбільш затребуваним варіантом виробу визнані рифлені або ребристі стрічки ПВХ. Вони мають широкий перелік переваг.

Особливості ребристих ПВХ завіс

ПВХ завіси підбирають з огляду на відповідні умови експлуатації. Ці пристрої бувають ребристими або гладкими. Останні воліють для приміщень, де періодично переміщаються люди і дуже рідко – машини. Якщо через ПВХ завіси систематично проходять навантажувачі, доцільно вибрати ребристу стрічку. Їй характеру висока зносостійкість, обумовлена ​​поздовжніми твердими ребрами. Як правило, саме ця частина руйнується під час експлуатації.

Ребристі ПВХ вироби не прилипають до окремих частин техніки, що проходить у отвір. Площа торкання стрічки з навантажувачем зменшується за рахунок спеціальних ребер. В результаті тертя знижується. Ребристі ПВХ завіси беруть він основне навантаження. Тому на поверхні виникає менше слідів подряпин та механічних пошкоджень. Ціна такого виробу вища за стандартну. Це зумовлено високою стійкістю та довговічністю. Тому вартість ребристих завіс ПВХ цілком виправдана.

Критерії вибору

Вибираючи ребристу завісу ПВХ враховують насамперед температурний режим експлуатації. Фахівці, орієнтуючись на теплоізоляційні якості пристосування, виділяють холодностійку та стандартну стрічку. Останню використовують при температурному режимі від +60⁰ до -15⁰. Вона може бути прозорою або з фіолетовим відтінком. Такий варіант вважається універсальним. Він застосовується у середньотемпературних камерах.

Ребриста холодостійка завіса ПВХ виконана з м’якого матеріалу з різним вмістом пластифікаторів. Вона експлуатується за низьких температур, до -35⁰. Такий варіант підійде для різних холодильних камер та автотранспорту із рефрижераторами.

Установка ПВХ завіси – завдання трудомістке. Тому її доцільно довірити справжнім професіоналам. Вони допоможуть правильно підібрати найбільш підходящий варіант завіси ПВХ і здійснити вигідну покупку. Оперативну доставку високоякісної продукції гарантовано.

☝ ПИТАННЯ ПРО РЕБРИСТІ ПВХ ЗАВІСИ ❗

Застосування завіс з ребристої ПВХ стрічки рекомендується у місцях підвищеної прохідності через отвір, як людей, а й товарів, і навіть навантажувальної техніки.
Головною відмінністю ребристих ПВХ завіс від гладких є наявність поздовжніх ребер на поверхні полотна. За рахунок цього при проходженні техніки або товару через отвір весь удар припадатиме саме на ребро. Також ребриста стрічка більш стійка на скручування та розрив.
Собівартість завіс з ребристої ПВХ стрічки, зазвичай вище, ніж полотна з гладкою поверхнею. Це зумовлено специфікою виготовлення самого матеріалу.
Ребристі стрічки, як і гладкі, відрізняються за температурним режимом на стандартне і холодостійке застосування.