Термоштори на двері для торгових точок (магазини, кіоски, павільйони)

Досить часто залучення покупців у торгові павільйони їх власники відмовляються від закривання дверей протягом робочого дня. Сезонні ринки та об’єкти роздрібної торгівлі, розміщені в ангарах, що швидко зводяться, і зовсім позбавлені класичних розстібних дверних систем, які можуть стати певною перешкодою для потенційних відвідувачів.

Але й залишати об’єкти торгівлі абсолютно відкритими – не найкращий варіант. Порушується мікроклімат усередині приміщення, з вулиці проникають пил, запахи, звуки. Відмінним рішенням стає прозора силіконова штора для магазину. Цей виріб з однаковим успіхом може використовуватися на об’єктах, де немає дверей, і в магазинах, де вони є, але з певних причин не використовуються постійно за призначенням.

Купити силіконові штори на двері ви можете у компанії «Termozavesa». Ми є провідним виробником у сегменті виготовлення захисних шторок із силікону в регіоні. Працюючи із замовленнями різної складності, ми набули необхідного досвіду, щоб виконувати роботу швидко, якісно, ​​у точній відповідності до потреб замовника.

Пропонуємо дізнатися трохи більше, що є ПВХ штори на двері, які переваги від їх використання отримує власник магазину або іншого об’єкта з високою прохідністю відвідувачів.

Силіконові штори на двері

Цей виріб є вертикальними смужками щільної стрічки, закріпленими на каркас. Матеріал виготовлення смугових деталей – не тканина, а цупкий вініл. Конструкція монтується у дверний отвір. Пластикові жалюзі з полівінілхлориду відіграють роль зручних дверей. Вона забезпечує безперешкодний доступ відвідувачів до торгових лав або прилавку. Знімні ламелі легко переміщаються карнизом при необхідності.

При цьому дверна завіса, незважаючи на простоту конструкції, стає надійною перешкодою від негативних впливів. Наприклад, вона захищає приміщення від метеорологічних проявів. В осінньо-зимовий сезон продавець знаходиться в опалювальному приміщенні в очікуванні відвідувачів. Термоштори на дверях не дають холодному повітрі або краплі дощу проникати всередину. А відкритий вхід у торговий об’єкт підвищує його привабливість для пішоходів, що проходять повз. І, навпаки, в приміщенні, що кондиціонується, влітку зберігається прохолода, так як ПВХ завіса не пускає в приміщення потоки теплого повітря з вулиці.

Силіконові штори для магазину: плюси використання

До основних переваг використання такого виду виробу належать такі фактори:

  • Усередині зберігається комфортний мікроклімат, який спонукає відвідувачів до повільних покупок.
  • ПВХ завіси для дверей у магазин перешкоджають проникненню на територію торгової точки пилу, смогу, неприємних запахів з вулиці.
  • Важливою характеристикою виробу є високий показник звукоізоляції. Силіконова штора на дверях стає бар’єром для шуму вулиці, не допускаючи його до приміщення.
  • Завіса відлякує мух та інших комах, що особливо важливо для точок торгівлі, які реалізують продукти харчування.
  • Так як силіконові стрічки відрізняються високою світлопроникністю, зберігається гарний огляд, в приміщенні залишається світло, як при використанні традиційних дверей з високою площею скління.
  • М’який та міцний матеріал не перешкоджає проходженню людей через дверний отвір. При цьому стрічки не пошкоджуються навіть за великого потоку відвідувачів.
  • Завіса з полівінілхлориду легко миється, не потребує спеціального догляду. Її можна обробляти засобами побутової хімії, що підвищує гігієнічність виробу.

Штори ПВХ для автомийок

Силіконова штора на двері від холоду успішно використовується не лише у точках торгівлі. Наприклад, цей варіант завіси найчастіше вибирають для облаштування входу в холодильні камери. Вони чудово підходять для гаражів, автомийок. Штори із ПВХ для миття виготовляються нами за індивідуальними розмірами. Для вас це означає, що вінілове загородження ідеально закриє дверний отвір. А щоб не помилитися із габаритами завіси, замовте виклик замірника.

Навіщо потрібна штора на автомийку? Такий об’єкт сфери послуг протягом робочого дня залишає свої ворота відчиненими, щоб кожен автомобіліст, який проїжджав повз, міг скористатися сервісом. Крім того, під час миття машини бризки води розлітаються у різні боки. Вертикальні смуги з вінілу попереджають поширення вологи. Матеріал не боїться води, не схильний до появи плісняви, грибка. Ось чому штори ПВХ для автомийки – чудовий варіант.

Та й гаражні бокси. Для власників транспортних засобів відчинені двері гаражів та СТО стають індикатором того, що автосервіс працює та чекає на відвідувачів. ПВХ штора в гараж, як і у випадку з магазином дозволяє підтримувати в приміщеннях комфортний мікроклімат. Теплова завіса не допускає проникнення негативних факторів ззовні.

Якщо вас цікавить завіса на двері в гараж, автосервіс, магазин чи інший об’єкт, що працює з відвідувачами, зверніться до нашого менеджера. Фахівець розрахує ціну оптимального варіанта стрічкової теплової завіси для вашого приміщення з урахуванням умов експлуатації та технічних можливостей. Ми працюємо із замовниками з інших регіонів. До Києва, Львова, Одеси, інших міст України доставка замовлень здійснюється транспортною компанією. Пропонуємо ознайомитись з фото наших робіт на сайті, щоб вам було легше зорієнтуватися в асортименті пропозицій.

Силіконові штори на двері, ціна на готові комплекти:

НайменуванняВидРозмірМодельЦіна
ПВХ завіси на двері2 х 0,9 м.Стандарт, гладка1480 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 1 м.Стандарт, гладка1480/1710 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 1,5 м.Стандарт, гладка2420 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 2 м.Стандарт, гладка3080 грн.
ПВХ завіси на двері3 х 3 м.Стандарт, гладка7340 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 1 м.Стандарт, ребро1510/1730 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 2 м.Стандарт, ребро3120 грн.
ПВХ завіси на двері3 х 3 м.Стандарт, ребро7400 грн.
ПВХ завіси на двері4 х 4 м.Стандарт, ребро16970 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 0,9 м.Холодостійка, гладка1500 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 1 м.Холодостійка, гладка1500/1720 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 1,5 м.Холодостійка, гладка2440 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 2 м.Холодостійка, гладка3100 грн.
ПВХ завіси на двері3 х 3 м.Холодостійка, гладка7390 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 1 м.Холодостійка, Ребриста1540/1770 грн.
ПВХ завіси на двері2 х 2 м.Холодостійка, Ребриста3160 грн.
ПВХ завіси на двері3 х 3 м.Холодостійка, Ребриста7560 грн.
ПВХ завіси на двері4 х 4 м.Холодостійка, Ребриста17360 грн.

☝ПИТАННЯ ПРО ЗАВІСИ ПВХ НА ДВЕРІ ❗

Силіконові штори встановлюються безпосередньо в тих місцях, де необхідно зробити розмежування теплого і холодного повітря.
Встановлення завіс ПВХ на вхідні двері магазину або іншого приміщення залежить від сезонності використання. На зимовий період рекомендується установка холодностійкої стрічки, весну, осінь або літній період необхідна установка стандартної середньотемпературної завіси.
При великій прохідності через пройом дверей, рекомендується зменшити перехльостування між смугами ПВХ завіс.
До магазинів, торгових точок тощо. рекомендується використовувати гладку завісу товщиною 200 мм. Використання ширших стрічок, або завісу з ребрами, призведе до утрудненого руху через пройом дверей.