Теплові штори або завіси, набрані з полівінілхлоридних (ПВХ) смуг, щороку розширюють сферу свого застосування. Насамперед, це пов’язано із прагненням максимально знизити енерговтрати, спрямовані на підтримку певної температури всередині приміщень.

Вироби при використанні їх у цехах, залах, температурних камерах дозволяють з мінімальними витратами суттєво знизити втрати тепла, коли йдеться про опалення супермаркетів, складських терміналів. Знижують пластикові завіси втрати холоду, у разі промислових холодильників та морозильних камер. Найчастіше ця продукція цікавить власників та керівників компаній:

  • виробничих та торгових підприємств;
  • складських терміналів та сховищ різного виду продукції.

Компанія «Термозавіса» пропонує всім зацікавленим клієнтам придбати ПВХ матеріали та комплектуючі до них. Якщо купити ПВХ в Києві, Харкові та інших містах України, можна самостійно виготовити з міцного еластичного матеріалу завіси або теплові екрани. Вся продукція поставляється нам безпосередньо відомими у цій сфері діяльності зарубіжними виробниками з Італії (ТМ Depra) та Китаю (Виробнича група Hebei).

Весь пропонований нами товар не просто відрізняється високою якістю виготовлення, надійністю при інтенсивній експлуатації та довголіттям. Це безпечна продукція, екологічна нейтральність якої підтверджена сертифікатами.

Використання при виробництві інноваційних, енергозберігаючих технологій дозволило отримати конкурентну на ринку України вартість товару. Тому наші ціни на ПВХ стрічки, елементи кріплення (карнизи-гребінки та комплекти стрічкових планок) мають досить привабливий рівень. Магазин веде продаж по всій території України. Надсилання замовлень здійснюється транспортною компанією.

Який матеріал ПВХ буває?

Стрічкові завіси в отворах дверей або воріт являють собою набір, в якому смуга ПВХ розташовується в шаховому порядку з невеликим перехлестом. Гнучкий полівінілхлорид стрічки може бути прозорим, безбарвним або кольоровим. Завдяки перехльосту смуг утворюється суцільна завіса, яка не пропускає пил, комах, атмосферні опади, протяги. Також надійно завіса перешкоджає проникненню теплого чи холодного повітря, тим самим зберігаючи у приміщенні заданий температурний режим. При проході людини (проїзді транспорту) стрічковий ПВХ матеріал легко розсувається, пропускаючи об’єкт, що рухається, потім відразу повертається в початкове положення.

У каталозі інтернет магазину «Термозавіса» представлений оригінальний ПВХ матеріал, ціна якого вас приємно здивує:

  • Стрічковий силікон у наступних розмірах – ширина 200, 300 та 400 мм, товщина 2, 3 та 4 мм у стандартному виконанні. Робоча температура довкілля -5°C…+50°C.
  • Морозостійкий вигляд. Застосування ПВХ завіс розраховано на низькі температури холодильних та морозильних камер – від -45°C до +15°C.
  • Світлозахисне виконання. Призначений для огородження ділянок, де ведуться зварювальні роботи. Шторки мають властивість не пропускати шкідливе для очей випромінювання, розраховані на температуру до +70°C.
  • З підвищеною зносостійкістю. Мають із двох сторін ребра жорсткості. Встановлюються у отворах з інтенсивним рухом транспорту.

Прозорий ПВХ в рулонах від компанії «Термозавіса»

Продаж стрічки ПВХ здійснюється як в рулонах (бухтах) з намотуванням по 50 метрів, так і окремими відрізками з довжиною, кратною одному метру. Ціна для кожного замовлення узгоджується в індивідуальному порядку. Оптовим покупцям та постійним клієнтам надаються знижки. Доставка у Київ та інші міста України виконується тим перевізником, який вибрав замовник.

☝ ПИТАННЯ ПРО ПВХ МАТЕРІАЛ ❗

Крім дотримання температурних режимів, спеціальних вимог та умов експлуатації до стрічкових ПВХ завіс немає.
ПВХ – це матеріал, який не токсичний і не небезпечний для здоров’я людини. Також це екологічно нешкідливий матеріал.
Смуга ПВХ і, відповідно, самі завіси не піддаються горінню.
Використання цього матеріалу дозволяє запобігти поширенню іскор, бруду та пилу, а також шуму.