Чищення ПВХ штор ультразвуком

З настанням холоду заповзятливі власники різних торгових точок шукають, як заощадити тепло. Відмінним рішенням стає встановлення ПВХ завіси. Це універсальні вироби невеликої товщини, виготовлені з полівінілхлориду. Їх просто вішають на віконні або дверні отвори. Такі пристрої:

  • забезпечують надійну звукоізоляцію;
  • захищають від проникнення комах та тварин;
  • регулюють повітрообмін;
  • мають різну кольоровість, дизайн, розміри;
  • бувають які самі закриваються

Виробництво стрічки ПВХ передбачає особливу пористу структуру. У ній систематично накопичується сміття. Так як відмити його далеко не завжди вдається звичайними миючими засобами, в деяких випадках проводиться спеціальне очищення ультразвуком.

Визначення очищення ультразвуковим

Ультразвукове очищення є певним способом очищення поверхні полівінілхлоридних завіс. У миючі рідини вводяться спеціальні ультразвукові коливання. Такий підхід прискорює процес очищення, підвищуючи його якість. У багатьох випадках він дозволяє замінити токсичні та вогненебезпечні розчинники безпечними миючими засобами.

Ультразвукове очищення користується попитом у різних промислових галузях. Завдяки спільному впливу нелінійних ефектів, що виникають у відповідній рідині, цей процес дозволяє досягти бажаного результату.

Особливості ультразвукового очищення

Як правило, пил та інші забруднення легко видаляються з ПВХ завіс. Тому в деяких випадках цілком достатньо застосовувати стандартні миючі засоби. Причому допускається як сухе, так і вологе прибирання. Головне – здійснювати процес миття без різких рухів, щоб не пошкодити ламелі у місцях кріплення.

При очищенні ультразвуком також використовують просту воду, водні розчини, а також органічні розчинники. Їх підбирають залежно від властивостей поверхні виробу. Очищення проводиться за допомогою ультразвукового випромінювача у спеціальній ємності з миючим розчином. Останній повинен ефективно розчиняти забруднюючі речовини, не надаючи прямого впливу на поверхню, що очищається. Адже ультразвук прискорює різні фізико-хімічні процеси у рідинах. У результаті агресивні миючі засоби можуть пошкодити поверхню, що обробляється.

У більшості установок застосовують частоти 18-44 кГц за інтенсивності коливань 0,5-10 Вт/см². Найчастіше використовуються ультразвукові ванни. Стандартно процес очищення завіси ПВХ здійснюють раз на шість місяців. Правильний догляд за таким пристроєм позитивно позначиться на збереженні первозданних властивостей виробу. Щоб підібрати оптимальний варіант завіс ПВХ для тих чи інших умов експлуатації, доцільно звернутися на профільний сайт. Досвідчені фахівці підкажуть, які стрічки із полівінілхлориду найкраще підійдуть для відповідного температурного режиму, а також як мити та очищати такі пристрої. Професійний сервіс, прийнятні ціни та оперативна доставка спеціалізованої продукції приємно потішать кожного замовника.