Важливим фактором при виборі завіси ПВХ (силіконової штори) є її вартість. Часто ціна є головним аргументом як на користь покупки, так і підставою для відмови від задуму. Саме тому покупці, які мають намір купити виріб, просять розрахувати кошторис. Їх цікавить як вартість матеріалу, так і ціна на послуги – монтаж смугової завіси ПВХ.

Як дізнатися вартість ПВХ штор?

Звичайно, наші фахівці впораються із завданням у короткі терміни та нададуть усі розрахункові дані. Однак ще до консультації та переговорів зі спеціалістом компанії «Termozavesa» ви можете дізнатися орієнтовну вартість.

Ми залучили талановитих програмістів, які розробили точний онлайн-калькулятор, який дозволить виконати розрахунок ПВХ завіс. У програму закладено основну формулу, яка дозволяє отримати інформацію, яка допоможе вам заздалегідь спланувати бюджет, ухвалити рішення про замовлення штори з полівінілхлориду.

 Ми заклали в online програму основні метрики, які дозволяють у режимі реального часу сформувати вартість виробу. Вкажіть основні параметри – тип стрічки, тип кріпильної пластини, габарити отвору (довжину, ширину) або розмір вікна, на яке монтуватиметься завіса. Після цього залишається натиснути кнопку «Розрахувати». Цієї ж миті онлайн калькулятор штор видасть вартість матеріалу та монтажу, а також загальну вартість замовлення.

Розрахунок штори ПВХ менеджером

Якщо ви не дуже добре знаєтеся на деталях, вам буде складно вказати точні дані. Відповідно калькулятор ПВХ штор онлайн вам не дуже допоможе. Рекомендуємо не витрачати час і безпосередньо звернутися до нашого менеджера. Фахівець допоможе вибрати оптимальний варіант полівінілхлоридної штори, яка підійде відразу за декількома параметрами – за бюджетом, ефективністю та надійністю. Менеджер не просто надасть компетентну консультацію, а й виконає точний розрахунок ПВХ штор у найкоротші терміни.